Menu

Baseny geotermalne bieżąca sytuacja

17 lutego 2021 - Bez kategorii
Baseny geotermalne bieżąca sytuacja

Na dzień 17 luty 2021 sytuacja wygląda naprawdę różnie i w zasadzie ulega częstym zmianom. Na przykład w Tatralandii można korzystać z obiektu ale pod warunkiem przestrzegania określonych restrykcji.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE NA TERENIE PARKU WODNEGO

Wejście do aquaparku Tatralandia jest możliwe tylko z maseczką, szalem lub chustką zakrywającą górne drogi oddechowe; dotyczy to holu wejściowego oraz części wspólnych szatni. Niniejsze rozporządzenie nie dotyczy przebywania w basenie, centrum wellness, świecie saun ani w obiektach gastronomicznych.

Przy wejściu do aquaparku goście mają mierzoną temperaturę. Osoby z temperaturą powyżej 37,2 ° C nie będą mogły zostać wpuszczone na teren aquaparku.

Preferujemy płatność kartą, aby wyeliminować wzajemny kontakt i móc bezpiecznie świadczyć nasze usługi.

Przy wejściu oraz na terenie ośrodka obowiązuje dezynfekcja rąk. Środki dezynfekujące są oznaczone i umieszczone na terenie całego obiektu.

Zwiększona częstotliwość dezynfekcji wnętrz będzie się odbywać w regularnych odstępach czasu, częstsza dezynfekcja dotyczy zwłaszcza powierzchni kontaktowych i będzie przeprowadzana za pomocą środków o działaniu wirusobójczym.